En Sevilen Spider-Man Kostümleri #1

Spider-Man hayranlarını filmlerin dışında sevindiren bir şey varsa o da Spider-Man’in oyunudur diye düşünüyorum. Bu bağlamda bu yazımızda sizlerle Spider-Man‘in 2018 yılında çıkan PS4 oyununda bulunan kostümlerin bir kısmına bakacağız. İki kısımdan oluşacak bu yazıda, toplamda 12 adet Spider-Man kostümü veya zırhı göreceğiz. Bakalım oyuncular hangilerini daha çok beğenmişler.

İlgili haberler : Spider-Man Geri Döndü! – Tüm Zamanların En İyi Çizgi Roman Kötüleri – Tüm Zamanların En İyi Çizgi Roman Süper Kahramanları – MCU’da Örümcek Adam’ın Yerini Alabilecek 10 Süper Kahraman

12. Noir Suit

Kıyafet 1933 yılında kurulan Spider-Man Noir çizgi roman serisinden türetilmiş ve Peter Parker’ın amcasının I. Dünya Savaşı döneminde havacı üniformalarına dayanan bir kostümdür.

11. Spider-Man 2099 Suit

İlk olarak Amazing Spider-Man #365’te ortaya çıkan kostüm, Spider-Man’ın fütüristik bir yeniden tasviridir.

10. Spider Armor – MK IV Suit

Parker Industries dünya çapında bir teknoloji şirketi haline geldikten sonra, Peter Parker şirketteki kaynaklarını kullanarak Spider-Armor MK IV’ü tasarlamıştır. Bir süre sonra zırh aynı zamanda Spider-Man’ıin normal kostümü oldu. (Amazing Spider-Man Vol 4 #1)

9. Vintage Comic Book Suit

41. seviyeden sonra sahip olabileceğimiz bu kostüm aslında Classic Suit’in ta kendisi. Sadece çizgi roman havası yakalanması adına birazcık üstünde oynanılmış bir kostüm.

8. Advanced Suit

İlk görev sonrası hasar gören Classic Suit’in yerine, Peter Parker’in tasarladığı yeni bir kostüm.

7. Dark Suit

Stakeout görevinde tanıtılan ve şehirdeki tüm Black Cat heykellerini izledikten sonra sahip olunan bu köstüm Spider-Man/Deadpool #8’de ortaya çıkan siyah kıyafeti temel alıyor.

KAYNAK 1 2 3